medya sensin, paylaş!

Barışcan'dan Afişli Kara Cuma Tepkisi

Cuma günü başlatılan alışveriş çılgınlığı Black Friday ile ilgili Diyarbakır'lı Pop Müzik sanatçısı Barışcan sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Birçok alışveriş mağazasında ve internet sitesinde stokların boşaldığı 'Black Friday' çılgınlığının yaşandığı güne sanatçı Barışcan sosyal medya hesabından yaptığı ...

Diyarbakır 2017 Ev'leniyoruz Fuarı

DİYARBAKIR'da, TÜYAP tarafından organize edilen ve evlilik hazırlığında olan çiftlere kolaylık sağlamak için düzenlenen 'Ev'leniyoruz' fuarında Barışcan sunumuyla Dijital Fotoğrafçılık hakkında bir mini söyleşi yapıldı.
Diyarbakır’ın ilk dijital fotografçılığına imza atan Hayat Fotoğrafçılık Şeyhmus Bayrı dijital çekimler ...

Türkiye'nin İlk Korku ve Zombi Şarkısı ; Barışcan - Yana Yana

Türkiye'nin ilk korku pop şarkısı ve klibi BARIŞCAN YANA YANA Zombi şarkısı sadece dijital platformlarda yayında.
Korku filmleri, korku dizilerinden sonra Türkiye'de ilk korku pop şarkısı Diyarbakır'da yaşayan pop müzik sanatçısı Barışcan'dan geldi..
Barışcan yapmış olduğu ...

Barışcan Maritim Saray Regency'de Mini Disko Konser Verdi

Geçtiğimiz aylarda ŞİRİNİM şarkısıyla müzik dünyasına farklı bir hava estiren ve uzun yıllardır çocuklara yönelik şarkılar söyleyen, tv programları yapan, müzisyen Barışcan Türkçe sözlerle söylediği Mini Disko animasyon şarkılarından oluşan eğlenceli repertuvarı ile Alanya Maritim Saray Regency Hotel'de konser ...

Bizim Çocuklar ve Barışcan 20.Sezon Sona Erdi

1997 yılından beridir Diyarbakır Söz Tv ve Uydudan yayın Uzay Tv'de yayınlanarak Türk televizyonlarında bir ilke imza atan BİZİM ÇOCUKLAR VE BARIŞCAN programı bu yıl 20.sezonu ile sona erdi.
Her hafta farklı bir okulun etkinliklerinin yer aldığı programı ...

Barışcan Çocuklara Canlı Yayında Kelime-i Şehadet Öğretti

1997 yılından beridir Söz Tv ekranlarında devam eden BİZİM ÇOCUKLAR VE BARIŞCAN programı Ramazan Ayı boyunca her cumartesi saat 14:00'de Söz Tv stüdyolarından canlı yayınla uydudan ve DSmart 265.kanaldan yayın yapan Uzay TV'de ekranlarında olacak.

Bu ...

Bizim Çocuklar Ve Barışcan'da Kına Gecesi

BİZİM ÇOCUKLAR VE BARIŞCAN Kına Gecesi ve Folklör gösterileri ile bu hafta izleyenleri Diyarbakır’ın halk kültürüyle buluşturdu.

Programa katılan Özerl Savaş Ağar Koleji öğrencileri rengarenk kıyafteleri ve özellikle bindallı elbiseleriyle izleyenlerden tam not aldı. Sahnede bir kına gecesini canlandıran ...

Diyarbakır'da Bahar Şenlikleri

Havaların ısınmasıyla birlikte Diyarbakır'da Bahar Şenlikleri ve Piknik Etkinlikleri bir bir başladı.
Çocuklara yönelik yaptığı animasyonlar ve etkinliklerle adını sık sık duyuran Barışcan, Bahar Şenliklerinde palyaçolarla eğlenceli programlar yapıyor.
Bu hafta Öğretmen Mehmet Sabri Güzel İlkokulu Bahar Şenliği'nde ...

Barışcan'ın Bu Şarkısı Çok ŞİRİN

BARIŞCAN ŞİRİNİM
Söz ve Müzik: Barışcan
Şirinim şarkısıyla müzik dünyasına yeniden merhaba diyen Barışcan klibinde çok eğlenceli ve renkli görüntülere yer veriyor.


ŞİRİNİM KLİBİNİ ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ TELEVİZYON-SİNEMA BÖLÜMÜ ÇEKTİ.
Şarkının klibi Çanakkale - 18 Mart Üniversitesi Radyo ve Televizyon ...

20 Yıldır Süren Bir Program; "Bizim Çocuklar ve Barışcan"

1997 yılından beridir Diyarbakır Söz TV stüdyolarında gerçekleşen ve UZAY TV’den canlı yayınlanan BİZİM ÇOCUKLAR VE BARIŞCAN programı bu yıl 20.SEZON ile yeniden seyircileriyle buluştu.


Programın 20.Sezon Galası Diyarbakır Forum AVM'de yapıldı. Diyarbakır Söz TV ve ...

Mini Disko Animasyon Şarkılarıyla Barışcan

Çocuklara yönelik şarkılar besteleyen ve söyleyen Barışcan Maskot Dansçılarla  birlikte  Mini Disco Animasyon şarkılarını Türkçe sözlerle seslendiriyor.


Tatil köylerinde yabancı sözlerle dinlemeye alıştığımız bu şarkılar artık Barışcan'ın yazdığı Türkçe sözlerle..


Çocuklar Maskot dansçılarla birlikte

Mini animasyonlar yapıyor ve eğlenceli ...

BARIŞCAN TRUVA ATI ÖNÜNDE KLİP ÇEKTİ

BARIŞCAN TRUVA ATI ÖNÜNDE KLİP ÇEKTİ
Şirinim şarkısıyla müzik dünyasına yeniden merhaba diyen Barışcan klibinin bir bölümünü Çanakkale'de TRUVA ATI önünde çekti.Şarkının sözlerinde geçen Kral ile Truva Atına bir gönderme yapılan klipte çok renkli görüntüler yer alıyor

Barışcan ...

Bizim Çocuklar ve Barışcan 19.Sezon Sona Erdi

1997 yılında sadece Diyarbakır'da yayın yapan yerel televizyon, Söz Tv stüdyolarında yapılmaya başlanan ve günümüzde Uzay Tv ile ortak ve canlı yayında Tüm ülkeye seslenen, BİZİM ÇOCUKLAR VE BARIŞCAN 19.SEZON FİNALİ ile ekranlara veda etti.
04.06.2016 ...

AFAD EĞİTMENLERİ ÇOCUKLARLA

1997 yılından beridir Söz TV ekranlarında yayınlanan BİZİM ÇOCUKLAR VE BARIŞCAN programında bu hafta Deprem konusu işlendi.

Programa, Diyarbakır Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı AFAD eğitmenleri Benay AKTANUŞ ve Şükrü EKİNCİ Sivil Savunma Günü ve Deprem Haftası Etkinlikleri Kapsamında ...

Diyarbakır'da Anneler Günü Barışcan'la Ninova AVM'de Kutlandı

Diyarbakır'da a Anneler Günü, Barışcan’ın yer aldığı bu güne özel bir programla Diyarbakır Ninova Avm’de kutlandı.Barışcan programa annelere kırmızı güller dağıtarak başladı.

Çocuklara yönelik şarkılar yapan Barışcan bu defa şarkılarını anneler için söyledi. Barışcan'ın seslendirdiği ...

Diyarbakır 23 Nisan'ı Barışcan'la Canlı Yayında Kutladı

Diyarbakır 23 Nİsan'ı Barışcan ile Uzay Tv ekranlarında canlı yayında kutladı.Özel Bilfen Koleji öğrencilerin etkinlikleri ile süslenen programda eğlence ve coşku, izleyenlere tam bir 23 Nisan coşkusu yaşattı.


Programa katılan çocuklar kadar ekran başındaki izleyenlere de keyifli dakikalar ...

Bizim Çocuklar ve Barışcan'da Yeşilay Haftası

Bizim Çocuklar ve Barışcan programında bu hafta YEŞİLAY HAFTASI kutlandı. Diclekent Vehbi Koç İlkokulu öğrencileri ve sınıf öğretmenleri İzci lideri CEVDET YOKUŞ ile birlikte katıldıkları programa konu ile ilgili bilgi vermek üzere Diyarbakır Yeşilay Cemiyetinden; Diyarbakır Şubesi Başkan Yardımcısı HACI ...

Diyarbakır'da Hala Umut Var.Çocuklar'dan Okuma ve Karne Bayramı

Özellikle çatışmalı ortamın tüm travmalarının yaşandığı, bombaların kanalizasyon logarlarında patlatıldığı Diyarbakır’da, yaşadıkları korku ve paniğe karşın minik yürekler her şeye rağmen pekiyilerle dolu karnelerine heyecanla kavuşur kavuşmaz Barışcan Abilerine koştular ve OKUMA BAYRAM’larını hem de canlı yayında gerçekleştirdiler ...

Barış'ın Çocuklarından Barış Çağrısı

"BİZİM ÇOCUKLAR VE BARIŞCAN" DAN BARIŞ ÇAĞRISI
Diyarbakır Merkez Sur ilçesinde son günlerde yaşanan sıkıntıların sona ermesi için bu defa çocuklar barış çağrısında bulundu. Diyarbakır'da çocuklara yönelik çalışmalarıyla tanınan  Barışcan Abi yaptığı programda şarkıları, şiirleri ve çeşitli etkinliklerle barış ...

Diyarbakır Mardinkapı'da Mini Disco


Merhaba
Daha çok sahil bölgelerinde  5 yıldızlı otellerde ve tatil köylerinde görmeye alıştığımız MİNİ DİSCO adı verilen ve çocukların sevdiği çeşitli masal kahramanları ve palyaçoların da yer aldığı animasyonlar malesef Diyarbakır'da özellikle Mardinkapı, Bağlar, Suriçi  gibi semtlerde yaşayan çocuklara ...