medya sensin, paylaş!

Yunan Geceleri ile "Kışa Merhaba..."

BODRUM’DA KIŞ AYLARINI DA YAZA ÇEVİRMEK İÇİN

DELFİ HOTEL BİR İLKE DAHA İMZA ATTI. HAFTA SONLARI

YUNAN GECELERİ İLE BODRUM RENKLENECEK


BODRUM, ÖZELLİKLE KIŞ AYLARINI SKİN GEÇİRİYOR. İÇ TURİZME

İVME KAZANDIRMAK AMACI İLE DELFİ HOTEL YUNAN GECELERİ İLE

HER HAFTA BODRUMU RENKLENDİRECEK. BU ADIMIN DİĞER SEKTÖR

TEMSİLCİLERİNİ DE HAREKETE GEÇİRECEĞİ TAHMİN EDİLİYOR


Bodrum Delfi Hotel düzenlediği Yunan Gecesi ile Yunanistanın Kos ( İstanköy) adasının önde gelen grubu Yorgos- Nicolas ile kışa merhaba dedi. Bodrum’da yaşayan ve Yunan dili dersi alan bir grup gecede oldukça mutluydular. Kos adasından gelen Yunan misafirleri ile hem pratik yaptılar hem de yunanca şarkılara eşlik ettiler. İzmir’in ve bölgenin önde gelen, İç turizmde ve yurtdışı turlarında büyük başarı sağlayan KALE TUR İzmir’de birçok sektörün tanınmış iş adamları grubunu geceye getirdi.

Kale yetkilisi Volkan Güngördü : ‘’Her hafta sonu Bodrum- Kos programı uygulayacağız. Bir gece Delfi Hotel de yunan gecesi ile misafirlerimizi eğlendirip 1 gün günübirlik Kos turu gerçekleştireceğiz. Misafirlerimize Bodrum’da sonbahar ve kışın güzelliklerini yaşatacağız. Yaptığımız araştırmalarda çok az bilinen bodrum havasının Astım ve Solunum hastalıklarına iyi geldiğini portföyümüzde bulunan 8 bin kişiye sunacağız’’ dedi.

Delfi Hotel, yenilenen salonları ile de ilgi görüyor. Bodrum hayatına renk katan, hareket getiren Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dağoğlu “Amacımız, kış aylarını da hareketlendirmek ve Bodrum’a yakışır programlarla hizmet etmektir. Bu nedenle çok amaçlı salonlarımız hazırlandı. Konuklarımızın her tülü ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasiteye kavuştuk “ diyor.

Delfi Hotel Şirket yönetim kurulu başkanı Mehmet Dağoğlu :‘ ’ Otelimizde yaptığımız çok yönlü Salonumuz ile Kış aylarında çok çeşitli ve farklı etkinlikler düzenleyeceğiz. Bunlardan biri de her hafta yunan gecesi. İzmir’de anlaşma yaptığımız Kale Tur acentesi ile bodrum çarşı esnafının da yüzü gülecek’’ dedi. Kos adasından gelen yemek malzemelerini Otel aşçısı Mustafa Kolay İle Yunan Ahçılar İannis - Toisla Katsamounti Toula çiftinin yunan mutfağından seçkin lezzetlerini geceye katılan konuklara sundular. Buziki ve Piano eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar yunan müziği eşliğinde müzik şöleni verdiler. Gelen misafirler hemen hemen hiç yerinde duramadılar. Türk Müzik parçalarının da yunanca versiyonları katılanları oldukça mutlu etti.

necdetbuluz@gmail.com

necdetes@mynet.com