medya sensin, paylaş!

Yalnızmı acaba

ERDOĞAN YALNIZ MI?

İSTANBUL (Beldetun Tayyıbetun): Türkiye'nin her ilinin, her ilçesinin, her köy ve mahallesinin her hanesinden bir kişinin yaşadığı, Dünya'da Sosyoloji olarak örneği olmayan bu şehirde 1994 senesinde MİLLET yalnız bırakmadı ve ERDOĞAN'I ŞEHREMİNİ yaptı. "MÜ'MİNLER ASKER" gerçeğini haykırdığında Cezaevine giderken MİLLET yine yanındaydı.

Bir Siyasi Parti, Siyasi hareket olmanın ötesinde Türkiye'de Sosyal Uzlaşı, Sosyal Bütünleşme Hareketi olarak Kurulan AK PARTİ'yi ERDOĞAN'ın Liderliğinde MİLLET sahiplendi ve ilk seçimlerde İKTİDAR yaptı. 14 Senedir Millet-Devlet Bütünleşmesi 27 Nisan Muhtırasında, 2007 Cumhurbaşkanı seçiminde bozulmadı. Aynı şekilde ERDOĞAN'ı MİLLET ilk defa doğrudan seçerek yine yalnız bırakmadı. 17-25 Aralık sürecinde, Gezi olaylarında Millet yine yanındaydı. 7 Haziran Genel Seçimler sonucunda ortaya çıkan tablodan tek başına iktidar ve sürdürülebilir bir koalisyon çıkmayınca, 1 Kasım Seçimlerinde AK Parti'yi yeniden tek başına İktidar yapan MİLLET, Devletin zaafiyete uğramaması noktasında yeniden ERDOĞAN'ı yalnız bırakmadı.

15 Temmuz Türkiye İşgal Girişimi karşısında Başkomutan ERDOĞAN'ın çağrısı ile Silaha gövdesini, Ruhunu siper eden MİLLET, devamında 7 ağustos'ta İnsanlık tarihinde eşi olmayan bir Birlik, Beraberlik Ruhu ile yine ERDOĞAN'ı yalnız bırakmadı.

Millet ve Devleti birleştirme İradesini temsil eden ERDOĞAN'ın her mesajını Millet aldı ve yanında yer aldı.

FAİZ'i sömürü aracı olarak gördüğünü açıklayan ERDOĞAN, Faiz, Sömürü ve Kapitalizm ile mücadelede kendini yalnız hissettiğini ifade etti. Millet yalnız olmadığını göstererek MİLLİ PARA'yı güçlendirme noktasında karşılıksız Dolara karşı seferberlik başlatarak yine yalnız bırakmadı.

MİLLET HER DAİM YANINDA!!! O HALDE ERDOĞANI KİM YALNIZ BIRAKIYOR?

Türkiye'nin her vilayetinde Üniversite açan ERDOĞAN'a objektif, akılcı, bilimsel, kalıcı, sürdürülebilir çözüm ortaya koyamayan Bilimadamları mı?

Devlet-Kamu Hizmetlerinin en gelişmiş şartlarda gerçekleştirilme imkanını sağlayan ERDOĞAN'a, çözüm yerine sorun üreten Bürokrasi mi?

İslam'ın, Kur'anın bütün zamanlar için evrensel çözüm olduğunu bilmelerine rağmen, Kur'an-ı, İslamı, Dini, sadece inanç, itikat ekseninde tartışıp, eskiyi tekrarda ısrar eden, realiteden kopuk İlahiyatçılar mı?

Restorasyon/Onarımı çözüm görmeyen ERDOĞAN'ın Rekonstructıon/Yeniden İnşa, Sistemi, düzeni plan ve uygulama projesi, Yeni Anayasa ile ortaya koyma çağrısı ve iradesine MİLLET yine karşılık verip yanında olacak.

Millette sorun yok;Sistemi ERDOĞAN ile yeniden kurmaya hazır!

İlimadamları, Dinadamları, İşadamları, Siyasetadamları da kendilerini Sistemin yeniden inşasında, Yeniden doğuş, dirilişte sorumlu görmeli! (bence görüyorlar)

ZAMAN SİSTEMİ, DÜZENİ DURUM GÜNCELLEMESİ İLE YENİDEN ELE ALMA ZAMANIDIR! K.E