medya sensin, paylaş!

VARLIĞIN SAYILAR İLE YOLCULUĞU

Dünya ya geldiğiniz de saf bir irade ile nefes alıp vermek sizin kontrolünüz de ağlamak,gülmek ve susmak iç güdüsel bedenin ve ruhun ihtiyacıdır.

Geceleri takip eden gündüzler, günleri,aylar,ayları yıllar takip ederek varlık büyümeye devam eder.Bu süreçte anne,baba ve diğer yetişkinlerin müdahalesi doğrultusun da varlık şekillenir.Bu şekillenme içerisinde beden,ruh çekişmesi ebeveynin kendi karakteri,yaşayışı içine çekilmeye çalışılması varlığın bir girdapta geliş yolunda tasarladığı yoldan başka bir yola doğru çekilmesi yada çekilmemesi arasında bocalar...

Varlık dünya ya geldiği tarih,ad soyad itibariyle Nümerolojik döngüye dahil olur.Saat saniye,salise ile de Gökyüzünün seyahat kulvarına Zodyağ'ın,evlerin,gezegenlerin himayesine katılır.

Dönence başlamıştır.Yaşadıklarınız,yaptıklarınız ve yapacaklarınız sizsiniz.Yaşam boyu hayatın pozitifinde yol alır iken ,negatifin çukuruna düşmemek için yol rehberiniz ,Nümerolojı ve Astrolojı olmalıdır.

Kendi öz iradenizi şekillendirebilmek için yılların geçmesi ve tecrübelerin size kanalize olmasından sonra kendi öz iradenizi yaşınız hukuksal sürece ulaştığın da elde edebilirsiniz.Ebeveyn ile yaşamak onun şekillendirdiği kalıba girmek yada direnmek tamamen iç güdüleriniz ile çalışma direncine bağlıdır.

Örnekler isek her birimizin aile hayatın da uyumlu ve uyumsuz varlıklar söz konusudur.Tıpkı ''dedesi'',tıpkı ''halası'',aynı ''anne''sinin kaderini taşıyor.Cümlelerini ve daha bir çok betimlemeyi duyar gibisiniz değil mi ?

Bu bir bakış açısı ve bir taraftan bakmak,diğer taraftan ise varlığa Konulan isim 'ad' çok önemlidir.Geçmişten gelen bir gelenektir.Ölen birinin adını,yaşayan dedenin yada annenin adını koymak,nedendir ?

Kaybettiğinizi bu varlıkta yaşatmak mı ?Onu anmak hatırlamak mı ?

Kaybettiklerimizin yada kendi arzu ettiklerimizin adlarını koymak ne derece doğrudur...

Ne kadar hayatın içinde olması gerekir?

Bunlar kendimize sormamız gereken sorulardır.

Dünya ya gelen varlık bakalım o adı taşıyacak yapıda,karekter de,misyon da mıdır ?

Numerolojı size rehberlik eder...

Astrolojı sizi şekillendirir...

Sevgiyle Kalın

19/06/2017

Serpil Berat Tezgör

Jüpiter'in Kızı

Numeroloji & Astrolojı

Oğuzhan Ceyhan Astrolojı Akademisi

astrolojininsirlari@gmail.com