medya sensin, paylaş!

Türkiye'den Dünyaya; Kapaklı Yüzük

Kapaklı yüzük modelleri üreten Suiza Diamonds firması, Arabistan'da yayınlanan bir ekonomi dergisine yaptığı açıklamada, ürünlerinin başta Dubai olmak üzere Azerbaycan, Kazakistan gibi ülkelerde büyük talep gördüğünü, özellikle içine 5 karata kadar pırlanta monte edilebilen kapaklı yüzük modellerinin hem pırlantaya yatırım yapmak hem de parmağında taşıdığı servetini gizlemek isteyen kişilerce sipariş edildiğini dile getirdi. Pazarlamadan sorumlu firma yetkilisi; söz konusu alıcıların özellikle nadir bulunan renkteki pırlantaların yüksek karatlı olanlarını tercih ettiklerini ve bu pırlantaların değerinin bazen birkaç milyon dolara kadar çıktığını ifade etti. Bu şekilde taşınan pırlantanın çok kolay bir servet taşıma yolu olduğu ve geçerli bir sertifikaya sahip yüksek karatlı pırlantanın dünyanın bütün ülkelerinde her an nakite çevrilebileceği de söz konusu açıklamada yer aldı.

Pırlantanın dışında, yarım gramdan itibaren 24 ayar külçe altın satışlarının da devam ettiğini söyleyen yetkili, olabilecek en uygun fiyatlarla sigortalı olarak, Türkiye içine ve diğer ülkelere perakende veya toptan gönderim yaptıklarını, bu yolla da ülkemize döviz kazandırıyor olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Kesintisiz ve hızlı hizmet için 7 gün 24 saat hizmet veren firmanın çağrı merkezine suizadiamonds.com web adresi üzerinden ulaşılabiliyor.

bu konuda daha fazla