medya sensin, paylaş!

Temenos Boutique@Spa Bodrum'a hayat verdi...

BUTİK OTELCİLİK ALTIN

ÇAĞINI YAŞIYOR


TEMENOS BOUTİQUE BODRUM GENEL MÜDÜRÜ

SEMA KOYUNBA “BODRUM TURİZMİNE 12 AY HİZMET

VERMENİN ÖNEMİNİ ORTAYA KOYACAĞIZ” DİYOR.


TURİZMİ 12 AYA YAYMA ÇALIŞMALARINA KATKI SAĞLAMAK

AMACI İLE TEMENOS BOUTİQUE&SPA’YI BU AMAÇLA YAZ-KIŞ

AÇIK TUTACAKLARINI SÖYLEYEN KOYUNBA “AYNI ZAMANDA

OTELİMİZİ DOĞA, LÜKS VE OTANTİK MİMARİ İLE

BİRLEŞTİRDİK” DİYOR.


Bodrum’da butik otel geleneğine Temenos Boutique&Spa ile yeni bir halka eklendi. Özellikle turizm sezonunun 12 aya yayılmasında Temenos Boutique’nin çok önemli katkı sağlayacağı ifade ediliyor. Ortakent Otelin deneyimli turizmcisi ve Genel Müdürü Sema Koyunba “Biz, aynı zamanda otelimizde doğayı, lüksü ve otantik mimariyi bütünleştirdik. Konuklarımıza lüksü ve huzuru yaşatmayı hedefliyoruz. Yeşilin ve mavinin birleştiği eşsiz güzelliği konuklarımız yaşayacaktır” diyor.

Otelcilik anlayışının sadece yatak, güneş, deniz ve havuz olmadığını da söyleyen Temenos’un Genel Müdürü Sema Koyunba, yeme-içme konusunda da iddialı olduklarının altını çiziyor ve şunları söylüyor:

“Şefimiz Emre Yalçınkaya’nın, özenle hazırladığı yemekler, Ege’nin özelliğini taşıyan otlar ve zeytinyağlılar, deniz ürünleri konuklarımızın vaz geçemeyeceği damak tadı yemekler olacaktır. İtalyan ağırlıklı Akdeniz Mutfağı esintileri ile Dolce Arancia Restaurant & Bar ve patisserie 12 ay boyunca hizmet verecektir. Doğum günleri, özel davetler, iş toplantıları ve düğün organizasyonları için muhteşem manzaraya sahip otelimizde kaliteyi sunmayı hedefliyoruz. Güneşin parladığı tepede, dağlardan aldığı güçlü enerjisi, denizden aldığı huzur ve güneşten aldığı sıcaklıkla sizlere unutulmaz bir tatil sunuyoruz. 44 Exclusive odası bulunan otelimizde tüm odalar deniz ve bahçe manzarasına sahiptir. Odalarımızın kapıları eşsiz Ortakent manzarasının tadını çıkartabileceğiniz özel teras ve balkonlarımıza açılır. Hepsi birbirinden farklı ve özenle dizayn edilmiştir. Türk Hamamı, Buhar banyosu, İnfrared Sauna, Fitness Center ve Masaj seçenekleri ile bedeniniz dinlenmiş olacaktır. “

necdetbuluz@gmail.com

necdetes@mynet.com