medya sensin, paylaş!

Saray hayatını özleyenlere Saraya Bodrum hizmeti

BODRUM YALIKAVAK’TAKİ OTEL YAZ-KIŞ HİZMET

VERECEK.GENEL MÜDÜR İLHAN BİLİCİ “HEDEFİMİZ

BODRUM’DA BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRMEKTİR”DİYOR.SARAYLARI ARATMAYACAK ŞEKİLDE HİZMET VERECEK

OTELİN TÜM ODALARI KRAL DAİRESİNİ ARATMAYACAK

ŞEKİLDE DİZAYN EDİLDİ. KONUKLARA İSE BİRE BİR HİZMET

VERİLİYOR.Bodrum Yalıkavak yeni bir otele daha kavuştu. Sarayları aratmayacak hizmet anlayışı ile açılan Saraya Bodrum Butik Otel, yaz-kış hizmet verecek. Tüm odaları kral dairesini aratmayacak büyüklükte ve özellikte olan Saraya Bodrum, konuklarını otel-kahvaltı konsepti ile ağırlıyor.

Saraya Bodrum Butik Otel’in Genel Müdürü İlhan Bilici, otelcilik alanındaki deneyimlerini burada konukları ile paylaşacağını söylüyor. Bilici “Yepyeni bir anlayış ile hizmet vermeye başladık. Yalıkavak Marina’nın hemen bitişiğindeki otelimiz aynı zamanda güzel vakit geçirmek isteyenlerin de zengin kahvaltı yapabileceği, kahvelerini yudumlayacağı, gazetelerini okuyacağı, dinlenebileceği bir ortamda bulunuyor. Biz, hizmet anlayışımızı otel dışında kalanlara da yansıtarak herkesi, her kesimi kucaklayacağız” diyor.

İç mimarisi de saraylara özgü özellikler taşıyan Saraya Bodrum’un salon ve odalardaki tüm tablolar yağlıboya ve ünlü ressamların imzasını taşıyor. Türkuaz mavisi ağırlıklarla gözlerin ve kafanın dinlenmesi de ön planda tutulmuş.

Saraya Bodrum, aynı zamanda mini bir saray mimarisi ve çeşitliliği ile de dikkatleri çekiyor. Açık havuzu ile de konuklarını ağırlayan Saraya Bodrum taşıdığı özellikleri ile büyük bir boşluğu da doldurmaya hazırlanıyor.

e.mail: necdetbuluz@gmail

necdetes@mynet.com

Bağlantılı Galeriler