medya sensin, paylaş!

NUMEROLOJİ VE KADER SAYILARI

Okültizm'in bir dalı olup,( Okültizm , geçmiş çağlarda doğa, evren , tesirler , insan ve evren ilişkileri ve gelecek hakkında gerek medyumnik yollarla gerekse aktarılagelen ezoterik tradisyonlar ) yoluyla edinilmiş derin bilgiler bütünü olarak tanımlanır. evrenin sayısal bir kurgu içerdiğini, evrendeki hiçbir şeyin rastlantıya dayanmadığını, her şeyin sayısal bir düzen içinde meydana geldiğini ve sayılarla ilgili çeşitli analitik ve sentetik çalışmalarla, evrendeki ve olaylardaki gizli yasa ve ilkeleri keşfetmeyi amaçlar.

Dünyaya gelişiniz ile başlayan sadeleşme ile kader çizgisini belirleyen rakamlar sizin kadaerinizin bir parçasıdır.

Numeroloji sunduğu son derece şaşırtıcı ve çok değerli bilgilerle rakamların binlerce insanın hayat amacını keşfetmesine, hayatında yepyeni bir anlam, yön ve doyum bulmasına yaşamına pozitif bakmasını sağlar.Bakış açınız değişir.Özgüveniniz yükselir.
Doğum tarihimize göre potansiyelimizi ve kaderimizi, doğal yeteneklerimizi ve sorunlarımızı, hayat yolumuzda karşılaşabileceğimiz fırsatları ve mücadeleleri, ilişkilerimizin, sağlık durumumuzu, mesleki ve mali konularımızı, hayat yolumuz üzerinda nasıl pozitif ya da negatif yönde çalışabileceğimizi ve dokuz-yıllık hayat devreleriyle nasıl uyum içinde yaşayabileceğimizi bize fısıldıyor..Ayrıca , kaderimizi gerçekleştirmemize yardımcı olacak spiritüel yasaları ,her hayat yoluyla ilgili evrensel prensipleri, de açıklamakta bize rehberlik ediyor.
Gerçekten de, sunulan bu sistem ve bilgi, eğer içtenlikle uygulanırsa, kendini-bilme konusunda çok önemli bir atılım yapmamıza ve büyük bir değişim geçirerek hayatımızı negatifine düşmeden pozitif bir çizgide yol almamıza sebep olur.

Hayatınızdaki tıkanıklıklar,olumsuz bakış açılarınız,bolluk,bereket kapılarınız,aşk hayatınız,finansal beklentileriniz.Ticari kariyeriniz,kısaca hayat yolundaki tüm engeleriniz için Numerolojı rehberliğinde yol alabilirsiniz.

Bunun için gerekli olan bilgiler,Ad Soyad doğum tarihi ay,gün,yıl bu bilgilerde iki ismi olup birini kullanmasanız da numerolojınıze bakacak kişiye bunları not ettirmelisiniz.

Varlık Dünya ya doğum tarihi,gün,saat,yıl ile gelir.Bunlar bizim ömür boyu taşıyacağımız pin kodumuzdur.Ayrıca ismimiz ilede bu dünyada kodlanırız.

Bu kodlarımızın açılımı bizi bilinmezlerin çözümüne yönlendirir ve farkındalığımız artar...

Numerolojı hayatın bölünmez bir parçasıdır...

Serpil Berat Tezgör