medya sensin, paylaş!

NATO (FETO)

Rus Uçağı düşürüldükten sonra, Kadim Devlet Aklı devreye girdi. Büyük Oyunu, Senaryoyu okuyabilen Devlet aklı gereğini yaptı. Rusya ile ilişkilerini normal seviyelere getirirken, Ortadoğu'da, Suriye'de Barış ve Güvenin yeniden tesis edilmesinde ortak bir irade geliştirdi.

Bu sefer başka cepheden senaryo işletilmeye başlandı. Nato Tatbikatında Gazi Mustafa Kemal ve Recep Tayyip Erdoğan Resimleri hedef tahtası yapıldı. Mesaj açık; "Biz, Mustafa Kemal'in kurduğu Türkiye Cumuriyetini de, Erdoğan'ın Başkanı olduğu Türkiye Cumhuriyetini de tanımıyoruz. Gereğini silahla, savaşla, terörle, işgal ile yapmaya hazırız." mesajı verildi açık açık!

Devlet aklı gerekeni yaptı, kırk askerini tatbikattan çekti. Nato Genel Sekreteri Jens Stoltenberg Cumhurbaşkanımızı arayarak özür diledi. Norveçli Teknisyenin uzaklaştırıldığını, bu hadisenin, Natonun önemli Müttefiki olan Türkiye ile derin sorun yaratmamasını temenni etti.

1992 Nato Tatbikatında Saratoga Muavenet Gemimiz vuruldu. Krizi büyütmedik.

2003 te Süleymaniye'de Askerimize Çuval geçirildi. Oyuna gelmedik.

Erbakan Hükümeti döneminde Çekiç Güc'ün gönderilmesinden sonra Türkiye'nin başına gelenleri 20 senedir izliyoruz.

Hollyvood'un CIA görevlisi Chase Brandon, Amerikan Dizilerinde, Türkiye ile örtülü bir savaşa girildiğini işlemeye başladı.Türkiye'yi, Cumurbaşkanımızı, FETÖ'yü, NATO'yu birlikte işliyor Designadet Survivor dizisinde. Dizi, Darbeyi, FETÖ'nün Türkiye tarafından talebini, Amerikan Başkanını FETÖ'ye sahiplenmesini, Türkiye'nin NATO'da çıkma tehtidini konu ediniyor.

Bütün Mihraklar, Senaryolar, Oyunlar, Halkı Müslüman, Demokrasiyi benimsemiş, Çağdaş Türkiye'yi; İslam Dünyası, Batı, Ortadoğu ve Dünya için Örnek bir Devlet olma Statüsünden, Üçüncü Dünya'ya, Ortadoğululaştırılmış bir yapıya, küme düşürmeye çalışıyor.

Türkiye, Kadim Devlet Aklı ile, Rusya ile sağladığı Dengeyi İran ile ve NATO ile de sağlayabilecek deneyime sahiptir.

Türkiye, 21, Yüzyılın Küresel Barış Düzeninin Kurulmasında Baş Aktör, Hakem olma Misyonunu ortaya koyuyor.

Ne ile diye sorarsanız; Kadim Devlet Tecrübesi ile, Bin Yıldır İslamın Yeryüzünde Barışın Teminatı olmasını sağlayan Medeniyet Vizyonu ile ve, Kadim Mısır, Yunan, Roma, Pers, Avrupa, Yahudi, Hırıstiyan Aklını, Felsefesini, İdeolojisini, İnancını Egale eden İman-Güven temelli Büyük Devlet Aklı ile..K.E.

bu konuda daha fazla