medya sensin, paylaş!

Müzik eşliğinde kahvaltı keyfi...

BODRUM GECELERİ KADAR KAHVALTILARI

İLE DE SÖZ ETTİRMEYE BAŞLADI


Eğlencenin ve tatilin merkezi olarak gösterilen Bodrum, son yıllarda gelişen kahvaltıları ile de ünlendi. Hemen her mekân kahvaltı çeşitleri ile birbiri ile yarışıyor. Bu yarışı müzikle zenginleştirenler de var. Müzisyen karı-koca Defne Kozanoğlu Tokay ile İlkin Tokay, hafta sonları Deniz Yıldızı’nda kahvaltıları müzikle şenlendiriyor. Hafta sonları kahvaltıda müzik ziyafeti çeken sanatçılar, geceleri de aynı mekânda Bodrumlulara gece geç saatlere kadar müziğe doyuruyor. Gerek kahvaltıda, gerekse gecelerde Deniz Yıldızı’nda buluşanlar aynı zamanda müzik eşliğinde danslarla yorgunluk atıyor.

Bodrum’da kış aylarında da mekânda müzik yapan sanatçılar, aynı zamanda çeşitli etkinliklere de katılıyor. İkilinin solisti Defne “Bizim amacımız, müziğin her dalından örnekler vererek, konuklarımızın hoşça vakit geçirmeleriniz sağlamaktır. Bizi dinlemeye gelen konuklarımız hemen her türlü müziğe doyuyor. Özgürce dans ediyor, zaman zaman da sesleri ve tempoları ile bizlere eşlik ediyor. Biz de hiç kuşkusuz bu sıcak ilgiden çok memnunuz. O nedenle kış aylarında da konuklarımızla birlikte olmak bize ayrı bir zevk ve moral veriyor” diyor.

Akardiyon ile Defne’ye eşlik eden İlkin Tokay da “ Sesine güvenenler de sahneye çıkıp istedikleri şarkı ve türküleri söylüyor. Biz de kendilerine eşlik ediyoruz. Böylece konuklarımızla da sahnede bütünleşmiş oluyoruz. “ şeklinde görüşlerini dile getiriyor.

Kahvaltı’da ev yapımı reçeller, zeytin, peynir çeşitleri, börek ve diğer yiyeceklerle konuklarını ağırlayan Deniz Yıldızı, sınırsız yeme-içme ile hizmet vererek adını duyuruyor. Mekân sahipleri “Mümkün olduğu kadar konuklarımıza doğal yiyecekler ikram etmeye çalışıyoruz. Bodrum’da ilk kez kahvaltıyı müzik ile buluşturan mekân olmaktan da mutluyuz” diyorlar.

necdetbuluz@gmail.com

necdetes@mynet.com