medya sensin, paylaş!

MHP'li yöneticilerden anlamlı ziyaret...

Taşkın ışık “Soydaşlarımız nerede olursa

Olsun sahip çıkmak asli görevimizdir” dedi…Milliyetçi Hareket Partisi İzmir STK’lardan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Taşkın Işık, İl Sekreteri Ali Peynirci, İl Yön. Kur. üyeleri Recep Genç, Ayhan Onbaşı, Levent Gülebastı ile Balkan Göçmenleri Federasyonu'nu ziyaret etti.

Yeni seçilen başkanı Abdurrahim Nursoy ve yönetimine hayırlı olsun dilekleri ile başlayan görüşmede Yunanistan’daki ve Balkanlar’daki Türklerin durumu konuşuldu.

Oldukça samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Bulgaristan’dan göç eden soydaşlarımızın oradaki yakınlarının mezarlarında Bulgarca yazması konuşuldu. Bu durumdan derin üzüntü duyduğunu belirten Işık, “Soydaşlarımızın her nerede olursa olsun sahip çıkmak asli görevimizdir. Dernek yöneticileri ile birlikte inşallah çalışmalarımız olacak. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Türk coğrafyasında yaşananları takip etmektedir. Bizlerde soydaşlarımızın sorunlarına ortak olacak, çözüm üretilmesi konusunda sizlerle fikir alışverişinde bulunacağız” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Başkan Yardımcısı Taşkın Işık, MHP'li heyet yeni yönetime misafirperverliği dolayısıyla teşekkür ederek başarılar diledi.

Öte yandan Eski Konak İlçe Başkanı ve İl yönetim kurulu üyesi Fikri Atılbaz’ı geçirdiği rahatsızlık dolayısıyla geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. MHP il başkan yardımcısı Taşkın Işık ve Ege Bölgesi Erzurum Dernekler Birliği Federasyonu Sabri Çoruh’un da eşlik ettiği ziyarette şuan ki durumu ve tedavi süreci konuşuldu.