medya sensin, paylaş!

İslam Dininde Yasak Ama Sırf Çocuklar Hediye Alsın Diye Noel Kutlamaları Yaptım..

1997 YILINDAN BERİDİR DİYARBAKIR'DA YEREL TV'LERDE YAYINLANAN BİZİM ÇOCUKLAR PROGRAMININ SUNUCUSU BARIŞCAN PROGRAMINDA NEDEN NOEL KUTLAMALARI YAPTIĞINI AÇIKLIYOR:

Bizim Çocuklar programında işlenen konular o haftanın anlam ve önemine göre belirleniyor.Kızılay Haftası'nda Kızılay'ın görevlerini anlatırken , Yeşilay Haftası'nda içki ve sigaranın zararlarını anlatıyoruz.Tüm dünyada yeni yıla girdiğimiz bu hafta elbette biz de bu doğrultuda bir program yapmalıydık.Biliyorum İslam Dininde Yasak Ama Sırf Çocuklar Hediye Alsın Diye Noel Kutlamaları Yaptım.. Programa katılan çocuklara çok çeşitli hediyeler verilecekti.Çoğu yoksul olan ailelerin çocuklarına bu hediyeleri vermek için de aslında bir bahane oldu.

Bende programlarımda kutlanan haftanın mahiyetine göre giyiniyorum.Trafik Haftası'nda nasil ki Trafik Polisi olmuşsam, bu hafta da NOEL BABA kıyafetlerimle programı sundum.

Bu programa sponsor olan firmalara ayrıca teşekkür ediyorum.Yeni yıla girerkeyeni yıl 2n yoksul öğrenciler yepyeni giysiler ve kırtasiye malzemeleri aldılar..

Umarım bu programı ulusal bir tv kanalında yaparım ve bu yardım hediyelerini daha geniş kitlelere ulaştırırım. Şimdiden herkesin yeni yılını kutluyorum.Yoksullara yardım yapmak için bu gece aslında biçilmiş bir kaftan.Bu yılbaşı gecesini bahane ederek yeni yıl hediyesi adı altında bence herkes yoksul çocuklara armağan vermelidir.