medya sensin, paylaş!

"Güvenimiz boşa çıkmadı..."

' As Başkan Serdar Taş:
“MERSİN İDMANYURDU LİGDE KALACAKTIR”

Mersin İdmanyurdu, Yeni oluşan Yönetim Kurulu ile işi sıkı tuttu. Takım, ilk deplasman maçını da kazandı. Mersin İdman Yurdu As Başkanı Serdar Taş, takıma ve hocalarına inandıklarını, bu inançları doğrultusunda da ligde kalacaklarına inandıklarını söyledi.

TFF 1. Lig'de 23. haftada Büyükşehir Gaziantepspor'a konuk olan Mersin İdman Yurdu, 2-1'lik skorla 3 puanın sahibi oldu. Teknik direktör Levent Eriş, galibiyeti bebeği olan Güven'e armağan etti.

Mersin İdmanyurdu As Başkanı Serdar Taş, müsabakadan sonra yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Takıma çok güvendik. Ekip olarak galibiyete kenetlenmiştik. Alt sıralardan kurtulmak ve kümede kalmayı hedefliyoruz. Yeni yönetim kadromuzla takımımızın ve hocamızın yanında olacağız. İnancımız her maçtan galibiyetle ayrılmaktır. Özellikle i saha maçlarımızı galibiyetle sonuçlandırmak istiyoruz. Mersin İdman Yurdu, hem Mersin’in, hem de Türkiye’nin çok köklü bir takımıdır. Ayakta kalması, lige tutunması gerekiyor. Yeni yönetim olarak aldığımız kararlarla bunu gerçekleştirmek için çaba göstereceğiz. Gaziantep’te Büyükşehir Gaziantepspor karşısında takımımıza ve hocamıza güvendik. Bu güvenimiz de boşa çıkmadı. Bu nedenle mutluyuz. Şimdi artık önümüzdeki maçlara bakıyoruz.”

Mersin İdmanyurdu Kulübü As Başkanı Serdar Taş, “Özellikle içeride oynayacağımız maçlar önemli. Taraftarlarımızın da bizi yalnız bırakmamasını istiyoruz. El birliği ve dayanışma içinde başaramayacağımız hiçbir şeyin olmayacağını ortaya koymalıyız” dedi.