medya sensin, paylaş!

Evden Eve Nakliyat

Dürüstlük temelleri üzerine heyetmiş olan çalışma prensibi ile Bediroğlu Nakliyat,taşıma sektörünün isminden söz ettiren ehemmiyetli firmaları arasında bulunmaktadır.

Yurdumuzun hemen hemen her köşesine evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız şuana kadar binlerce kişi ve müessesesel firma ile çalışmalar yürütmüş ve vermiş olduğu hizmetlerden alnının akı ile çıkmayı muvaffak olmuştur. Ticari kaygıdan uzak çalışma prensibi ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile nakliye sektörünün başı çeken ehemmiyetli firmaları arasında bulunmaktadır.

Bediroğlu Nakliyat 34 Yaşında

Evden Eve nakliye sektörünün yükselen yıldızı olarak 1982 seneninde İstanbul merkezli heyetmiş ehemmiyetli bir taşımacılık firmasıdır.Sektördeki 34 senelik tecrübesi ile taşınma zahmetinden kurtulmanıza ön ayak olan, çözüm odaklı hizmet anlayışı ile meselesiz, sıkıntısız ve hızlı bir şekilde nakliyat gerçekleştirebilmenize olanak tanımaktadır.

Nakliyat firmaları arasında canlı destek hizmetlerini veren tek özel firma olan Bediroğlu nakliyat sizlere 7 gün 24 saat erişilebilme gayesini gütmektedir… Nakliyat hizmetlerimizdeki kaliteyi artırmak ve var olan kalitemizi savunmak emeli ile sizlere oldukça donanımlı ve geniş kapsamı geniş filolarımız ile hizmet veriyoruz. Yaptığımız işi sevdiğimizden dolayı sizlere mükemmel bir kalitede nakliyat hizmetleri vermenin haklı gururunu yaşıyoruz…

Müşteri Memnuniyeti

Haneden Haneye Taşıma sektöründe müşteri memnuniyetinin oldukça ehemmiyetli olduğunun şuurunda olan firmamız sizlere %100 müşteri memnuniyeti teminatı ile hizmetlerini sürdürmektedir. Ticari kaygılardan önce sürdürmüş olduğumuz müşteri memnuniyeti ilkemiz ile sizlere profesyonel manada taşımacılık hizmetlerini sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Kaliteli Hizmet

Nakliye hizmetlerini bambaşka boyutlara taşıyan firmamız sizlere %100 kaliteli hizmet garantisi ile hizmet vermektedir. Eğitimli, genç ve dinamik bir personel yapısına sahip olan Bediroğlu haneden haneye nakliyat ülkemizdeki en kaliteli hizmetlerin altına imzasını atan sayılı firmalardan bir tanesidir…

Dürüstlük ve Samimiyet

34 senelik başarımızın altında yatan en ehemmiyetli iki öğe dürüstlük ve samimiyettir. Bu iki ilkesinden hiçbir zaman taviz vermemeyi ilke edinerek bu temel özeliklerinden dolayı ülkemizde en çok seçenek edilen nakliyat firmalarından biri olmuştur.

Güvenlik

Paketlemeden ambalajlamaya ve nakliyeden yerleştirmeye kadar eşyalarınızın tüm taşıma süreçleri oldukça mükemmel bir şekilde %100 güvenlik ile taşıyoruz. Alanında eğitimli personellerimiz ile sizlere kusursuz bir hizmet tecrübesi yaşatmak bizlerin en temel emellerinden bir tanesidir. Biz taşınmayı mesele olmaktan çıkarıp keyifli bir tecrübeye dönüştürmek emeli ile ara vermeden bir şekilde çalışmalarımı sürdürüyoruz.