medya sensin, paylaş!

Diyarbakır 23 Nisan'ı Barışcan'la Canlı Yayında Kutladı

Diyarbakır 23 Nİsan'ı Barışcan ile Uzay Tv ekranlarında canlı yayında kutladı.Özel Bilfen Koleji öğrencilerin etkinlikleri ile süslenen programda eğlence ve coşku, izleyenlere tam bir 23 Nisan coşkusu yaşattı.


Programa katılan çocuklar kadar ekran başındaki izleyenlere de keyifli dakikalar yaşatan program Diyarbakır Söz Tv stüdyolarında gerçekleştirildi.Uzay tv ile ortak yapılan canlı yayında 23 Nisan şöleni Diyarbakır'ın 23 Nisan coşkusunu tüm ülkeye duyurdu.


Programda şarkılar, şiirler, jimnastik ve karete gibi çeşitli spor gösterileri, halk oyunları, baget gösterisi, koro dinletisi. görsel sanatlar ve el işi etkinlikleri gibi eğlenceli bölümler yapıldı.


Bu program ile ilgili ayrıntılara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

1997 yılından beridir Diyarbakır Söz Tv’de yayınlanan program bu yıl uydudan ve DSmart 265.kanaldan yayın yapan Uzay Tv’de yayınlanıyor.


Bu Programda öğrencilerin şarkı ve şiir okuma yetenekleri, halk oyunları, dans, ana sınıfı rontları, skeç ve tiyatro gösterileri, izcilik ve spor faaliyetleri, 23 Nisan Çocuk Bayramı,19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı, Anneler Günü vb. Belirli günler ve haftalar kutlamaları, proje ve performans sunumları, resim ve el işi faaliyetleri ve resim sergileri sergileniyor. Zaman zaman Okuma Bayramları , Ödül ve Sertifika Törenleri, Karne ve Kep Atma törenleri, Okulun Sömestr Tatiline Giriş ve Yıl Sonu Şenlikleri de bu programda gerçekleştiriliyor. Ayrıca Sınıflar arası bilgi yarışmaları, Rehber öğretmenlerinin velilelere yönelik sınav ve eğitim konulu açıklamaları da yapılıyor


19.sezon videoları
19.sezon resimleri