medya sensin, paylaş!

Diyarbakır 2017 Ev'leniyoruz Fuarı

DİYARBAKIR'da, TÜYAP tarafından organize edilen ve evlilik hazırlığında olan çiftlere kolaylık sağlamak için düzenlenen 'Ev'leniyoruz' fuarında Barışcan sunumuyla Dijital Fotoğrafçılık hakkında bir mini söyleşi yapıldı.

Diyarbakır’ın ilk dijital fotografçılığına imza atan Hayat Fotoğrafçılık Şeyhmus Bayrı dijital çekimler ile ilgili ayrıntılı bilgiler verdi.Diyarbakır’da dijital çekimlerin nasıl başladığını, çekim tekniklerini, maliyetini ve diğer ayrıntılar hakkında ayrıntılı bilgilerin yer aldığı söyleşi izleyenlerin sonunda sahneye davet edilen canlı mankenlerin fotograf çekimleri yapıldı.

Barışcan’ın Sahneye çıkan gelin mankene geline eşlik etmesiyle, gelin- damat fotoğraf çekiminin nasıl yapıldığı gösterildi. Bu foto-show gösterisi izleyicilerin ilgisini çekti.

Programın sonunda ise Diyarbakır’lı müzisyen barışcan ve gelin mankenler bir düğün şarkısı ile izleyicileri coşturdu.

Özellikle evlilik hazırlıkları yapan çiftler için düzenlenen 'Ev'leniyoruz Fuarı'nda konut projeleri, mobilya, aksesuar, dekorasyon, züccaciye, gelinlik, damatlık, abiye kıyafet, düğün organizasyonu, beyaz eşya, ev elektronik eşyalarını satan bir çok firma stand açtı.

Açılış günü, konuşmasını yapan Anadolu Fuarları Genel Müdürü Cihat Alagöz, Diyarbakır'da ilk kez düzenlenen Ev'leniyoruz Fuarı'na 80'nin üzerinde firmanın katıldığını belirterek, fuarın kentte ekonomik ve sosyal bir canlılık getiriceğini söylemesi böylece gerçekleşmiş oldu.

Bir çiftin nikahının kıyılmasıyla başlayan fuar Barışcan’ın söylediği düğün şarkısıyla 15 Ekim’e kadar devam etti.