medya sensin, paylaş!

Demokrasi den nasipsiz

tag: Nasipsiz

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, milletin seçtiği Cumhurbaşkanına “diktatör” demiş. Bir kere şunu açık ve net bir şekilde söyleyeyim; Recep Tayyip Erdoğan’da diktatör sıfatının “d”si dahi olsaydı, sen o lafları Tekirdağ Meydanı’nda söylemezdin. Bu milletin aklıyla alay etmeyi bırakın. Siz kimi kandırıyorsunuz? Konu diktatörlük konusu değildir, meselenin aslı başkadır.

CHP’nin kavgalı olmadığı, saldırı hedefine oturtmadığı hiçbir kişi ve kurum kalmamıştır. Neden? Çünkü CHP'nin asıl kavgası milletledir! CHP, bir bitişin, bir yok oluşun arefesindedir ve gittikçe yalnızlaşmakta, marjinalleşmekte ve dolayısıyla da hırçınlaşmaktadır!

Milletle kavgalı olan bir partinin, milletin helal oylarıyla seçtiği Cumhurbaşkanına yaptığı hakaretler, millete açıkça yapılmış düşmanlıktan başka bir şey değildir.

Recep Tayyip Erdoğan’a düşmansınız, çünkü siz bu millete düşmansınız. Sizin asıl derdiniz bu necip milletin değerleridir.

Milli iradeye saygı duymayı öğrenmediğiniz sürece, bu asil millet size asla iktidar yüzü göstermeyecektir.

Son söz; Cumhurbaşkanı, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni ve Türk Milleti'nin birliğini temsil eder. Cumhurbaşkanına hakaret, devlete ihanet demektir. Devlete ihanet edene de siyasetçi denmez.

tag: Nasipsiz