medya sensin, paylaş!

BYZ Outlet’ten çocuklara ücretsiz tiyatro!

Kayseri’nin en genç outletiBYZ Outlet’teKayserigaz’ın sevimli maskotuDolgi çocuklara keyifli dakikalar yaşatacak. Sömestr tatili eğlenceleri kapsamında Kayserigaz’ınsevimli kahramanıDolgi, tiyatro gösterisi ile 28-29 Ocak ve 4-5 Şubat tarihlerindeücretsiz olarak BYZ Outlet’teçocuklarla biraraya gelecek.

Kayseri’nin en yenioutlet alışveriş merkezi BYZ Outlet’teKayserigaz’ınsevimli maskotuDolgi, çocuklara unutulmaz anlar yaşatacak. Çocuklar, 28-29 Ocak ve 4-5 Şubat tarihlerinde saat 15.00-16.00 arasında ücretsiz olarak gerçekleşecek olan tiyatrodaDolgi ile buluşacak. Sömestrtatilinde karne hediyesi olarak gerçekleşecek tiyatro gösterisi ile Kayserili çocuklar, BYZ Outlet’tetatil keyfi yaşayacak…

Sevimli maskotDolgi’nin çevre ve doğa temalı gerçekleşecek olan tiyatro gösterisinde, verilen mesajlarla ve eğlencelidanslarla çocukların keyifli vakit geçirmesi amaçlanıyor.

Çocuklarımızın daha bilinçli olarak yetişmeleri gerektiği fikrini uygulamalı olarak gösteren “KayserigazDolgi Çocuk Tiyatrosu”nda temiz çevre ve temiz doğa için enerji kaynaklarının tasarruflu kullanılması gerektiği anlatılıyor.

Kayseri’nin en yeni ve en büyük outletAVM’si olma özelliğine sahip BYZOutlet, sezon boyunca devam edecek olan etkinlikleriyle Kayserililer’in sosyal ihtiyaçlarına cevap vermeye devam edecek. Başyazıcı Grubu’nun Kayseri’ye armağan ettiği yatırımlardan biri olan ve bölgenin tek sinema salonlarına sahip AVM’si olan BYZ Outlet, bir yandan da tanınmış giyim markalarını ve Türk mutfağından lezzetler sunan yeme-içme alanıyla hizmet veriyor.

BYZ Outlet’te yeni açılan IGS, Levi’s ve Dockers’ın yanı sıra Recep Usta Exclusive Pide & Lahmacun Salonu, Porland, FloOutlet, MabaStore, MabaOutlet, Mavi, Hummel, English Home, Çift Geyik Karaca, Zingora, Takıştır, My Dekolte Ayakkabı, Özdilek, Simit Sarayı, Arçelik, Bimeks, ItalianStore, Kaşmir Halı, Katia&Bony, Çemen’s Mutfak, Dr. Mangal, Pizza Wings, Bursa Kebap Evi, Beğendik Market gibi markalar bulunuyor.

Ayrıca ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayacak açık - kapalı otopark, oto yıkama, terzi, lostra, kuru temizleme hizmetleri de mevcut.

Başyazıcı Grubu hakkında:

Kayseri’nin öncü markalarından biri olan Başyazıcı Grubu, 1953 yılından bu yana başta; gıda olmak üzere, inşaat, turizm, AVM, perakende, enerji ve tekstil gibi pek çok farklı sektörde faaliyet yürütüyor. Küresel standartlarda ürün ve hizmet sunan Başyazıcı Grubu, insana önem veren çalışma prensibiyle istihdam sağlayarak ekonomiye de destek oluyor. Kayseri’de sağladığı katma değeri tüm Anadolu’da ve bu yıl itibariyle İstanbul’da da sunacak olan Başyazıcı Grubu; İslami usullere uygun, hijyenik şekilde üretilen geleneksel Kayseri lezzetlerinin sunulduğu Başyazıcı Et Ürünleri, uluslararası birçok markaya iplik temin eden ve Türkiye ekonomisine sağladığı katma değerle dikkat çeken Bamen, Kayseri’nin en yeni outleti BYZ Outlet, stil sahibi tüketiciler için gurme lezzetleri, eğlence ve sporu bir arada sunan yaşam merkezi Mix Kayseri, Kayseri’nin en iyi şehir içi oteli Almer Hotel, iş dünyasının Kayseri’deki durağı lüks ve konforun adresi beş yıldızlı Ommer Hotel, perakende sektöründe grubun gücünü artıran MabaStore ve çevre dostu yenilenebilir enerji alanında faaliyet yürüten Byz Solar markalarıyla ön plana çıkıyor.

bu konuda daha fazla