medya sensin, paylaş!

Bodrum 39. Turizm Haftası ile sezona "Merhaba" dedi...

BODRUM KAYMAKAMLIĞI TARAFINDAN DÜZENLENEN

ETKİNLİKLERDE İSKELE MEYDANI FESTİVAL ALANINA DÖNDÜ.

BODRUM TURİZM DANIŞMA MÜDÜRÜ ÖZCAN CAMBAZ

“TURİZM HAFTAMIZA GÖSTERİLEN YOĞUN İLGİ BİZİ ÇOK

MUTLU ETTİ” DİYE KONUŞTU.
Bodrum Kaymakamlığı tarafından düzenlenen 39. Turizm Haftası İskele Meydanı’ndaki etkinliklerle sezona “merhaba” dedi. Haftanın düzenlenmesinde ve etkinliklerin gerçekleşmesinde yoğun çaba harcayan Bodrum Turizm Danışma Müdürü Özcan Cambaz , “Turizm haftamızın açılışına yoğun ilgi oldu. Bu ilgi bizi çok mutlu etti ve çalışmalarımıza destek oldu. İnşallah, Bodrum bu sezon turizmde beklediği noktaya gelir. Bu nedenle Bodrum Turizm Haftası nedeni ile katkısı olan herkes, her kuruma teşekkür ediyoruz” dedi.

Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan da açılışta stantları gezip, haftaya katkı sağlayanları kutladı. Gödekmerdan, “İnşallah bu sezon iyi bir turizm dönemi yaşarız. Kaymakamlık olarak Bodrum turizmcilerinin arkasındayız ve sorunların çözümünde de hizmet verenlerle elele çalışacağız” açıklamasında bulundu.

Turizm Haftası nedeni ile Kafeluka Resort, İSİS, Bodrum Resort Oteller kurdukları tanıtım stantlarında yiyecek içecek ikramında bulundu. Bodrum Otel rehberi dağıtımı da yapıldı.

15 Nisan 2015 ‘deki 39. Turizm Haftası etkinliklerinde BODER ve otellerin sunum yapıldı. El sanatları sergileri açıldı, folklor gösterileri yapıldı. BODER Resim Sergisi açılışı ve ödül töreninin ardından, Bodrum Kent Konseyi Kültür ve Sanat Meclisi plastik sanatlar etkinliği yapıldı. Daha sonra klasik müzik dinletisi ve Türk müziği korosu sahne sanatları gösterisi güne damgasını vurdu. Trafo Bodrum’da Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi “Genç Dalga Öğrenci Sergisi” sanatseverlerle buluştu.

necdetbuluz@gmail.com

necdetes@mynet.com

Bağlantılı Galeriler