medya sensin, paylaş!

Blue üyesi Duncan James hamamda kese attırdı

Önceki gün Zorlu PSM'de 2000'li yıllarda dünyanın en büyük boyband'leri arasında gösterilen İngiliz grup Blue İstanbul sahnesinde boy gösterdi. Grubu yakından takip edenler 2 Nisan 2005 te iptal olan konserin acısını, 30 Kasım 2013 yılında Zorlu Center PSM ' de gerçekleştirilecek konserde telafi etme şansı yakaladılar. 9'da başlayan ve yaklaşık iki saat süren konserde Blue grubu yeni albümlerinden ''Roulette'' ten Black Box , Broken , We' ve Got Tonight ve Broken adlı parçaları seslendirdiler. Özellikle We've Got Tonight şarkısında salondaki Blue fanlarının çoşkusu görülmeye değerdi.

Grup yeni albümleri dışında Soul müziğinin efsane isimlerinden Stevie Wonder'ın 1970 yılında büyük ün yaptığı Signed, Sealed, Delivered I'm Yours adlı şarkıyı da seslendirdi.

Grup İngiliz Müziğinin efsane isimlerinden Sir Elton John ile yapmış oldukları düet Sorry Seems To be The Hardest Word ile bütün salona romantik dakikalar yaşattı.Konser bir eski bir yeni şarkı şeklinde devam ederken grup en çok sevilen ve en çok albüm satan albümleriyle aynı adı taşıyan One Love ile bütün salonu ayağa kaldırmayı başardı.

İlk albümlerinde 3 parçaya yer veren grup All Rise albümünden Too Close ve If You Come Back adlı şarkılarına yer verdiler.

Konserde en çok beğeni alan şarkılarından biri şüphesiz You Make Me Wanna idi.Bubblin ise o kadar çok çığlık atılmasına sebep oldu ki bunun sebebi şarkının en çok sevilen şarkıların başında geliyor olmasını kolaylıkla söyleyebiliriz.

Blue Grubunun Türk sevenleriyle ilk konseri çok güzel gidiyordu ki grup üyeleri konser esnasında ''Seni Seviyorum'' , ''Merhaba İstanbul'' sözleriyle tekrar geri geleceklerini söyleyip durdular.

Grubun en çok ilgi gören iki üyesinden Duncan James şarkı arasında Hamam ' a gittiğini ve kese attırdığında yaşadığı olayı anlattı kısaca.

Kocaman bir adamın kendisini sabunladığını ve ne kadar acıttığından bahsetti.Daha sonra '' Bakın ! Ne kadar da beyazladım '' diyerek T-shirt'ünü kaldırıp herkese kısa bir vücüt şov yaptı.

Ara ara küçük sürprizlerle hayranlarının beğenisini kazanan grup herkes tam konser sona mı erdi diye üzülürken sahneye geri döndü ve en çok sevilen slow şarkılarından Guilty ile geceyi sonlandırdı.

İstanbulda ki konserinin sonuna gelen grup tekrar konser sözü vererek geceye son noktayı koydu.

Ve bende sağlam hayranı olduğum grubu izleyici olarak ilk defa izleme fırsatı buldum o gece.

Ciddi anlamda çok güzel bir konserdi diyebilirim. Bu organizasyonu düzenleyen ve Blue grubunu Türkiye'ye getirme başarı gösteren Zorlu Performans Sanatları Merkezine çok teşekkür eder gelecek tarihlerde de aynı şekilde büyük grupları izlemeyi dört gözle bekliyorum.

bu konuda daha fazla