medya sensin, paylaş!

BENEO FiE 2017’de Onuncu Yılını Kutluyor

tag: FiEBENEO

BENEO FiE 2017’de Onuncu Yılını Kutluyor


FiE 2017, Frankfurt (28 Kasım – 30 Kasım 2017), Stand #F61, Salon 8

BENEO, Frankfurt'ta 28 – 30 Kasım tarihler arasında gerçekleşecek olan FiE 2017'de onuncu yıl dönümünü kutlayacak. Londra'da FiE 2007'de yola çıkan BENEO, ilk günden beri insanlar ve hayvanlar için daha iyi beslenme ve sağlığa katkı sağlamaya odaklıdır. Bu yıl, BENEO FiE'de bir kez daha yer alarak, müşterileri ve iş ortaklarıyla birlikte bu önemli kilometre taşını kutlayacak.

FiE 2017'de bir dizi yeni fonksiyonel bileşen ürün konsepti sergilenecek olan BENEO, yıl dönümü kutlamaları kapsamında, standında ziyaretçileri için sürpriz etkinlikler planlıyor. Mintel İnovasyon ve Tüketici Eğilimleri Direktörü David Jago, şirketin onuncu yıldönümü temasına uygun olarak, önümüzdeki on yılda yiyecek ve içecek trendleri açısından bizleri nelerin beklediğine dair bir sunum gerçekleştirecek.

BENEO, uzmanlaşmış endüstri oyuncuları olan Orafti, Palatinit ve Remy tarafından kurulmasından bu yana geçen on yıl boyunca sürekli büyüdü. Şu an 5'ten fazla ülkede temsil edilen şirketin 7 ofisi ve 5 üretim alanında 900'ün üzerinde çalışanı bulunuyor. BENEO'nun kuruluşundan kısa bir süre faaliyete geçen BENEO-Institute ve BENEO-Technology Center, müşterilere beslenme bilimi ve mevzuatına ilişkin geniş bir sektörel anlayış sunuyor ve uygulama teknolojisi konusunda uzman tavsiyesi sağlıyor. BENEO'nun bilimsel araştırmalara sürekli yatırımı, pek çok EFSA onaylı sağlık beyanının yanı sıra fonksiyonel bileşenlerinin teknik ve besleyici etkinliğini de doğruluyor.

BENEO Yönetim Kurulu Üyesi Dominique Speleers, "Son on yılda müşteri beklentilerini karşılayarak bu beklentileri aştığımız için gurur duyuyoruz. FiE 2017, şirketin başarılarını kutlamak için mükemmel bir platform olacak. Güçlü bilimin desteğiyle, sürekli yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler ile kararlı bir şekilde çalışan ekibimiz, BENEO'nun farkını ortaya koymasına yardımcı olmuştur. Son 10 yılda müşterilerimizle yakın iş birliği içinde çalışarak, harika görünüm ve lezzette sağlıklı ürünler yaratmayı başardık. BENEO için heyecan verici bir gelecek bekliyoruz "diyor.

BENEO ve bileşenleri hakkında daha fazla bilgi almak veya şirketin beslenme, teknik ve pazar uzmanlarıyla tanışmak için adres: FiE'de Salon 8'de F61'de yer alan BENEO standı


BENEO Hakkında:

BENEO hindiba kökü, şeker pancarı, pirinç ve buğdaydan elde edilen fonksiyonel bileşenler sunar. BENEO, bir ürünün besinsel ve teknolojik özelliklerini geliştirme konularında ideal bir ortaktır. Bileşenleriyle elde edilen en önemli besinsel faydalar ‘daha az yağ’, ‘daha az şeker’, ‘daha az kalori’, ‘lif ilavesi’, ‘glutensiz’ ve süt alternatifleri olanaklarının yanı sıra enerji yönetimi, sindirim, kemik ve diş sağlığına katkıda bulunur. Temel teknolojik faydaları lezzetin ve yapının geliştirilmesine odaklanmasıdır. BENEO, beslenme bilimi ve regülasyon ile ilgili belirleyici görüşler sağlayan BENEO-Institute (BENEO-Enstitüsü) ve uygulama teknolojisi konusunda danışmanlık sağlayan BENEO-Technology Center (BENEO Teknoloji Merkezi) ile müşterilerini daha dengeli ve daha sağlıklı yiyecek ürünleri geliştirebilmeleri için aktif olarak destekler.


BENEO, Südzucker Grubu’nun bir bölümü olup yaklaşık 900 kişiye istihdam sağlamakta ve Belçika, Şili, Almanya ve İtalya’da üretim birimleri bulunmaktadır.

www.BENEO.com www.BENEO.com www.BENEOnews.com

tag: FiEBENEO