medya sensin, paylaş!

Barışcan Çocuklara Canlı Yayında Kelime-i Şehadet Öğretti

1997 yılından beridir Söz Tv ekranlarında devam eden BİZİM ÇOCUKLAR VE BARIŞCAN programı Ramazan Ayı boyunca her cumartesi saat 14:00'de Söz Tv stüdyolarından canlı yayınla uydudan ve DSmart 265.kanaldan yayın yapan Uzay TV'de ekranlarında olacak.

Bu yıl 20. Sezonu ile ekranlarda olan programda her hafta Ramazan münasebetiyle İslami konulara yer verilecek.Bu hafta İslamın 5 şartından biri olan Kelime-i Şahadet konusu işlendi.Bu programın en can alıcı noktası henüz Kelime-i Şahadet öğrenmemiş küçük çocukların programın sunucusu Barışcan Abi ile birlikte ilk defa söylemeleri oldu. Canlı yayında hayatlarında ilk defa Kelime-i Şahadet okuyan çocuklar ayrıca Kelime-i Şahadet’i okumanın şartlarını ve faydalarını da çeşitli görseller, videolar ve ilahiler eşliğinde öğrendiler. 1.Bölüm

2.Bölüm

PROGRAM RAMAZAN AYI BOYUNCA SÜRECEK.

“Bizim Çocuklar ve Barışcan” Programına katılmak isteyen okul yönetimleri, öğrencileri ve velileriyle birlikte, islam dini konularında hazırladıkları etkinlikleri Ramazan Ayı boyunca bu programda sergileyebilirler.

iletişim www.bariscan.net

tel: 0 505 575 73 40