medya sensin, paylaş!

Astrolojik atlasta aşk göstergesi...

Herkesin sorduğu bir soru var ben İkizler burcuyum, sevgilim Aslan( ya da her ne ise) , biz anlaşır mıyız? :) Tabii ki doğum haritalarini yorumlayarak, ilişkinin daha fonksiyonel olması adına ipuçlari vermek mümkündür...ama anlaşır mıyız? sorusuna cevabım hep aynı : BİLEMİYORUM:) BİLEEEEMMİİİİİİYOOOORUUMMMM:):)

Zaten kabulunuz üzere bir yoğunluk hissettiğimiz herkesle birşey yaşayamayacağımız gayet aşikardır, bu sağolsun pek yüce, kutsal toplum içerisinde de kalın çizgilerle belirlenmiş bir kurallar silsiledir.

Aşka dair daha ilk çocukluk yıllarında anne, babamıza duyduğumuz yoğunluğun yarattığı fırtınayla tozlar binbir yere dağılır, her bir araya geldiklerinde biz karşımızdakine binbir şey hissederiz. Tutku, bağımlılık, bağlılık, heyecan, huzur, gel gitler, öfke sanki aradığımız hersey bu sinemadadir. Kimimiz bunu hayatında bir kere yaşar, bazımız bu film hiç bitmesin ister, dağılan tozları her seferinde kendi elleriyle toplama gibi beyhude bir çabaya girer.

Yakalamaya çalıştığımız, peşinden koştuğumuz tozlarin, hissettiğimiz aşka, kişiye dair olduğunu sanırız. Bir bilinmeze koştuğumuzu sanırken, bu duygular bizi tam da en tanıdık bulduğumuz yere çocukluk anılarımıza götürebilir.

Artık karşımızda duran kişi, AŞK ımız, kendinden başka herkes olabilir.... Çocukluğumuz, annemiz, babamız, genlerimiz, korkularımız,şifacımız, başka bir hikayede yarım kalmışlığımız...

İşte tam da bu nedenle kimin kime aşık olabileceğine, o kişiler de dahil kimse karışamaz ve karar veremez ... İyi ki de öyledir..... :)))) Yalnızca birbirlerine tutkunluk nedenlerine ve yoğunluklarina dair kelam edilebilir, ilişki ya da evlilik için ise de bu yoğunluğun nasıl bir kalıba girme ihtimali oldugu soylenebılır..

Şiddetle subjektif yorumumla da diyorum ki, aşkın en güzel hali hiçbir kalıba sokulmaya ÇALIŞILMAMIŞ halidir. Yaşasın anarşik aşklar...:) !:)

esradenizmen@gmail.com

insta: esradenizmen