medya sensin, paylaş!

ADINIZ SİZİN HAYAT BOYU SINAVINIZ

''ADIMIZ MARKAMIZ YAŞAM SARMALIMIZ''

Dünyaya sayılar ile tekamül edip,sayılar ile nefes alıp, sayılar ile var oluruz.Doğduğunuz saat ve zaman sizin şifrenizdir.

Doğduğumuz anda konulan isim ile hayata başlayan varlık,kendini tanımak,bilmek ve verilen komutları alabilmek için adlandırılır.Aynı zamanda varlıklar bir birlerinden ayrılabilmek için bir isme, kişiliğin oluşumuna destek verecek harflarden yardım alacak ve yaşamın içerisinde var olacaktır.

Adımız ne kadar önemlidir.O bizim kimliğimiz tanınırlığımızdır.Her harfin bir titreşimi bir rakamı mevcuttur.Her rakam bize bir çakra ile yol gösterir.Harflerın dağılımı ve yılların açılımı ile doğduğumuz andan itibaren yaşam boyu yaşanacakların bir,bir dönüşümü bize gelir.Adımız ile bize seslenildiğinde titreşim çalışır.Evrende yayılan enerji rakam ve harf birleşimi ile bizim kaderimiz,yaşam döngümüzdür.Numeroloji bu konudaki bize rehberlik eder.Rehberine güvenen ve rehberi ile ilerleyen ruhlar gelecekte başarı merdivenlerinin pozitifinde kalarak yaşamda farkındalık kazanacaklardır.

Farkındalık numerolojı de bize büyük destek sağlamaktadır.Harflerin, gizemli sayıların bir bütün oluşu ile varlık ivme kazanır.İsim gelir,peşinden soyad gelir.Varlığın bazen iki ismi olur.Kullanmadığınız isminiz sizi destekliyor mu ? Neden kullanmıyorsunuz ? Kullanmayacağınız bir isim size neden verilir?Yaşantımız da isimler bizim için ne kadar önemlidir ?Anne,baba,dede ve aile ata büyüklerinin adları geçmişin karmasını yükler mi?

Varlık dünya ya ismi ile mi gelir ? Yüzlerce soru cevap bulmak için bizi beklemektedir.

İlerleyen teknoloji, gelişen yüzyıl ve uzay çağının kapılarının aralanması ile artık daha bilinçli ve duyarlı davranan varlıklar isim konusun da farkındalık kazanıyor.

İsminizi sevin onu kullanın ve reddetmeyin.Sizin ile bir bütün olan adınız,ikinci adınız, soydınız ve en önemlisi evlendiğiniz zaman aldığınız ikinci soyadınız...

Bu konu ile ilgili köşe yazım yakın da;

Kadın için numerolojı de farkındalık ikinci bir soyad ile yaşantısına kattığı ivme ve başarı....

Sevgi ile Kalın

Serpil Berat Tezgör

Jupiter'in Kızı

Numeroloji &Astroloji

sorularınız için

astrolojininsirlari@gmail.com

bu konuda daha fazla